Katekyo Hitman Reborn Türk Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

Angelo Family Tanıtım

Angelo Family Tanıtım Empty Angelo Family Tanıtım

Mesaj tarafından makuragi Perş. Eyl. 15, 2011 12:38 am

Ailenin temeli çok eskilere dayanmakla birlikte, uzun süreli bir yoldan geçmiştir. Bu uzun yol onlara bilgelik, tecrübe ve zeka katmıştır. Bu yüzden her şeyin bilgelikten geldiğini düşünürler. Ailenin nesil atlaması genelde çok uzun sürer. Bazı rivayetlere göre bir yüzyıl bile geçtiği söylenir. Halen de en yaşlı üyeleri ailede yer almaktadır.

Ailenin kurucusu olan "Corradeo" alevleri farklı kullandığını bir gün farkeder ve hayatının son damlalarında kadar alevini geliştirmeye odaklar. En sonunda bunu başarır ve alevini bilgelik için kullanmaya başlar. O anda ise başının arkasında gökyüzü alevi belirir. O gökyüzü alevi kullanıcının bütün deneyimlerini bütün bildiklerini ortaya çıkarır, alınabilecek en doğru kararları alır. Yine bir rivayete göre "Corradeo" Angelo ailesini sadece bir haftada kurmuş. 1 ayda ise İtalya'nın sayılı ailelerinden birisi olmuştur.

Ailenin amacı bütün sorunlardan uzak, Dünya'yı tanımaktır. Başka bir amaca gerek yoktur. Herhangi bir duygu sadece bilgelik yolunda alınacak kararları sınırlandırır. Gelenekçidir. Hangi nesil olursa olsun aynı yoldan ilerler.

Şu anki karakterlerin bilmesi gereken tek kişi NPC karakter olarak ailenin başında duran kişidir.

Angelo 16.

Angelo Family Tanıtım 43353
makuragi
makuragi

Profil Bilgileri
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 2746
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Nereden</b> Nereden : Samsun
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/09
Profil Bilgileri ( Alt )

https://khrtr-rpg.hareketforum.net

- Similar topics