Katekyo Hitman Reborn Türk Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salvediore Yin

2 posters

Salvediore Yin Empty Salvediore Yin

Mesaj tarafından Yin Salvediore Çarş. Eyl. 21, 2011 8:44 pm

Karakter İsmi: Yin Salvediore

Alev Türü:Yıldırım

Silahlar:Kutu Silahına destek olucak bir şekilde kullanışı olan demir disketler.(shuriken gibi sayın ama yuvarlaklar)

Kutu Silahı: Spada di equità
Yin'in anne neslinden kalma kılıçtır.Hafiftir ve iyi hasar verir fakat aşırı ustalık gerekir ve yin bu ustalığın daha yarısındadir.
(Tr:Adalet Kılıcı)

Dövüş Stili: (out: ne yazcam lan ben buraya)

Aile:Angelo

Ülke: İtalya

Karakter Resmi:Salvediore Yin Wbci8m
Out:Öhm haha önemli olan suratım ama güzel hatunum laf söyletmem haha

Geçmiş:Annesinin tarafinda genellikle anneden kıza her aile bireyi bir aile mensubudur.Babası normal bir insan,annesi ise Angelo ailesinden bir üyedir.Gayet mutlu yaşayan bir ailedir,zengindirler,bu sebeble yin hafif şımarık olmuştur.Fakat bu mutluluk sonsuza denk sürmemiştir,henüz yin 8 yaşındayken ailenin uğratigi görevlerden birinde annesi öldürülmüştür.Yinin içine doğan endişeden dolayi annesini takip etmiştir ve annesinin gözünün önünde öldürülmesine tanıklık eder.Katili asla unutmaz ve katilin son sözleri 'Öl' oldugundan bu kelimeden hiç hazetmez.O sırada oluşan travma yüzünden Yinin bir gözü heterochromialıdır yani bir gözü farklı renktedir.Ailesinin geleneği gereği tek kız oldugundan annesinin kılıcını alır ve henüz 8nde iken büyük bir sorumluluk alır.16 yaşına kadar büyükannesinden kılıç ve alev üzerine eğitim alır.Babasının annesinin ölümü üzerine ayrılıp diğer kadınlarla birlikte olması üzerine Yin,Angelo ailesine annesinin katilini bulup öldürmek için katılır.

Kişilik: Tuhaf bir kişilik.Durumuna bağlı soğukkanlılık ile sıcakkanlılık arasında değişiyor,ara sira sadece soğuk soğuk bakarken genellikle düşmanı yada dostuyla dalga geçebiliyor.Sırıtmayı seven bir tip,küçük düşürmeyi seviyor.Annesinden kalma gümüşsaçları yüzünden onu annesine benzeten çok oluyor.Ailesi hakkında konuşmayıda sevmiyor.Kendi başına buyruk takımçalışmasını sevmiyor kafasına ne eserse onu yapıyore.

Stat Puanları:

-Dayanıklılık: 9
-Hız:6
-Güç:5

Alev Stat Puanları: (Toplamda 25 kullanabilirsiniz. Bir stata ise en fazla 10 verebilirsiniz.)

-Alev Gücü: 7
-Alev Yoğunluğu: 6
-Alev Hızı: 5
-Alev Tekniği: 7

Örnek RP: (Eğer burası boş bırakılırsa karakter E rank olarak başlatılıcaktır.)

'Yine! Yine! Yine!...Nerede şu lanet olası anahtarlar! argghh..'Her zaman yaptığım şey idi bu tabiki,evet ben anahtarlarını kaybeden kız.Ne zaman bu evden dışarı çıksam şu evin anahtarini kaybediyorum,dur bakalım bir düşeneyim..ha evet en son kahvenin içine düşürmüştüm ne zekadir ki içerken buldum.Terlemiş bir şekilde etrafa bakınıyordum tekrar tekrar yan ceplerime bakıyordum.'Lanet olsun' işte o an duvara uzanıp bir öflenip püflenme vaktim gelmişti ama oda neydi öyle.'Ne!' diye bir tepki vermiştim duvarmi sapıktı yoksa diye kendimi şapşallaştırıyordum.Kalçamdaki ağrıya baktıktan 5dk sonra aklıma gelmişti anahtarı arka cebime koydugum..'Ahh ah..' diye öf çektikten sonra kapımı açıp girmiştim.Girdiğim gibi çıkma isteğim gelmişti bu ne biçim evdi afedersiniz.Kendi evimin böyle oldugunu bile bilmiyordum.gülüp içeri girdim.İlk yaptigim iş koltuktan katanayı çıkarmak oldu.Daha sonra siyah pamuklu koltuga atlayıp biraz uyukluyayım dedim.
-Yin!Ne işin var burada kaç hemen!hemde hemen!
'A...amaa ama anne...!
arkadan gelen ürkütücü ses: Öl seni lanet olası kadın hwahahaha
'ANNE!'
Korkmuştum galiba..o ses tüm tüylerimi dikendiken etmişti.Kabus görmüştüm yine,son zamanlarda daha sıklaşmıştı bu.Ter içinde koltuktan kalıp saate bakmıştım.Saat fazla geçmemişti.'Böyle olmuyacak,en iyisi çalışmaya devam etmeliyim'dedikten sonra düzgün bakmadıgım katanayı alıp dışarı çıktım.
Yin Salvediore
Yin Salvediore
D-Rank (Angelo Family)
D-Rank (Angelo Family)

Profil Bilgileri
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 2
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Nereden</b> Nereden : Demons Run
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/11
Profil Bilgileri ( Alt )

Salvediore Yin Empty Geri: Salvediore Yin

Mesaj tarafından Game Master Perş. Eyl. 22, 2011 3:44 pm

Demir Disketleriniz 10 adet olacak.
Angelo Ailesi D Rank üye olarak onaylandınız.. İyi rpler!
Game Master
Game Master

Profil Bilgileri
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 5
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/12/10
Profil Bilgileri ( Alt )