Katekyo Hitman Reborn Türk Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

Demone Family Tanıtım

Demone Family Tanıtım Empty Demone Family Tanıtım

Mesaj tarafından makuragi Perş. Eyl. 15, 2011 12:41 am

Ailenin temeli fazla eski değildir. Nesilden nesile giderken aile adına alınan kararlar, yapılan hareketler değişse de amaç hiçbir zaman değişmemiştir. Demone ailesi gücünü her şeyden alır. Hayatta kalmanın tek yolu en büyük güçlere sahip olmaktır. Bunun yolu da savaşmaktan ve ganimet toplamaktan geçer. Öyle ki bazı rivayetlere göre İtalya'da bir dönem tek zengin Demone ailesi imiş. Bunun nedeni ise ülkede sağ hiçbir ailenin kalmamasıymış.

Ailenin kurucusu olan "Massimo" 20 yaşına kadar kör yaşamıştır. Amcası tarafından büyütülen Massimo hiç yılmamış ve bir gün en büyük olacağının hayalini kurmuştur. Bir gün amcasının birisiyle gizli konuşmasına kulak misafiri olur. Amcası büyük bir ailenin büyük mevkide olduğunu duyar. Bunun üzerine onu takip eder ve karargah'ta birden ortaya çıkar. Ailenin başıyla tanışan Massimo'ya cezalar verilmiş. Amcası onları durdurmaya çalışmış ama o da aileden atılmış ve suikaste uğraşmıştır. Massimo egosu, kibiri ve hayaliyle içinde bütünleşen bütün gücünü salmış ve gözlerini açmayı başarmıştır. Alevinin gözünde olduğunu farkeden Massimo herşeyi farklı gördüğünü anlamıştır. Çok aşırı alev kullanan veya alevlerini saklamayı başaramayanları görme yeteneği kazanmıştır.

Ailenin amacı zayıf üyelere yer vermemesidir. Zayıf olanlar için özel bir yer açan aile ancak güçlenince onları aileye kabul etmiştir. (C rank ve üstü) Ancak üyelerinin daha da güçlenmesi için ender eşyalar ve yüzükler için özel görevler temin edebilmiştir. Bu amaçtan başka aile her şeyi yapmakta özgürdür.

Şu anda karakterlerin bildiği tek NPC aile karakteri. Ailenin yağmur gardiyanıdır. Aile yüzüğü yanında "Heavy Rain" adlı bir yüzük taşımaktadır. Yüzüğün gücünü kimse bilmemektedir. Kız ailenin başındaki adamın kızıdır.

Adı "Adreana"dır

Demone Family Tanıtım 96698
makuragi
makuragi

Profil Bilgileri
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 2746
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Nereden</b> Nereden : Samsun
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/09
Profil Bilgileri ( Alt )

https://khrtr-rpg.hareketforum.net

- Similar topics