Katekyo Hitman Reborn Türk Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

Foletto Family Tanıtım

Foletto Family Tanıtım Empty Foletto Family Tanıtım

Mesaj tarafından makuragi Perş. Eyl. 15, 2011 12:43 am

Ailenin geçmişi 2. Dünya Savaşı'nın öncesinden ancak 2. Dünya Savaşı'ndan sonraki asıl aile olma dönemlerinden başlar. Savaş öncesi sokaklarda anarşistlik yapıp sağı solu kıran ama belli bir düzeni olmayan bir grup iken, savaşta İtalya için kanını dökmekten çekinmemişlerdir. O zamandan sonra kendilerine çeki düzen verip anarşist bir grup olmaktan çok bir mafya ailesi olmaya yemin etmişlerdir. Fakat bu süre gelen yemin ailenin içinde taraflar oluşmasıyla bozulmuştur. Grubun bir kısmı hala anarşist olma yanlısıyken diğer grup bir düzen içinde olma yanlısı olmuştur.

Ailenin Kurucusu olan "Brando" savaşta ön saflarda yer almış ve arkasındaki orduyu büyük bir güç ve büyük bir strateji ile yönetmiştir. Brando'nun alev gücünü nasıl keşfettiğini ve bunu silahlarında nasıl kullandığı kimsenin bilmemesinin dışında tek bilindik hikayesi yönettiği ordudan bir kısım askerlerle gittiği özel bir görevde bir laboratuvar bulunması ve ondan sonra alevi kullanmayı öğrenmesidir.

Foletto ailesinin geçmişi eskiye dayanmasına rağmen aile içinde çok çatışma çıkması ailenin yeterince gelişmemesini neden olmuştur. Bunun yanında ailenin başına geçen çoğu gökyüzü alev kullanıcıları bir düzen kurma ve vatanı için her şeyi yapma taraftarı olduğundan cephane ve para imkanı olaraktan yine geride kalmıştır.

Aile amaç olarak yukarıda da belirttirildiği gibi iki amaca ayrılmıştır.

-İtalya sokaklarını, her şeyi ve herkesi anarşist olmanın ne demek olduğunu göstermek.
-Bir mafya ailesi olarak İtalya'ya bağlı olma ve onun dışında hiçbir şeye bağlı olmama.

Not: Anarşist yanlılarından son 5-6 ayda hiç bir ses soluk çıkmıyordur ve aile dışarıya pek açılmadığı için tanınan pek fazla gardiyan yoktur.
makuragi
makuragi

Profil Bilgileri
<b>Mesajlar</b> Mesajlar : 2746
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Nereden</b> Nereden : Samsun
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/09
Profil Bilgileri ( Alt )

https://khrtr-rpg.hareketforum.net

- Similar topics